- HP

Цена
€162 91 / 318 62 лв
с ДДС
В Наличност


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP LJ M454; HP LJ MFP M479 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 2 100 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Cyan |
| Цвят | Cyan |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Тегло | 0.88кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 2 400 |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro MFP 3302, HP Color LaserJet Pro 3202, HP Color LaserJet Pro M255, M282, M283 серия, HP Color LaserJet Pro M252, M277, HP Color LaserJet Pro M452 series, MFP M477 series, HP Color LaserJet Pro M254nw/M254dw/MFP M280nw/MFP M281fdn/MFP |
| OEM код | W2031A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 600 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.88кг |
Оригинален тонер касета HP 415A Cyan LaserJet (W2031A)
Получете ярки и професионални циан отпечатъци с оригиналната тонер касета HP 415A. Създадена за HP Color LaserJet принтери, тя гарантира постоянно високо качество на цветния печат.
Ключови Предимства
- Надеждна производителност — Резки текстове и живи графики с всеки отпечатък.
- Висок капацитет — До 2 400 страници, което намалява честотата на смяна.
- Оригинално качество HP — Проектирана и тествана за безупречна съвместимост и дълготрайни резултати.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) | 2 400 |
| OEM код | W2031A |
| Тип | Оригинален |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
Какво има в кутията
- Тонер касета HP 415A Cyan LaserJet (W2031A)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




